HURTOWNIA PAPIERNICZA

zabawki, artykuły biurowe i szkolne, chemia

Aktualności - Promocje

 • SUPER NOWOŚĆ!!!

  Hatchimals to jajko, z którego po odpowiedniej pielęgnacji wykluwa się mały, pluszowy zwierzaczek. Jajko należy głaskać, podgrzewać ręką, podrzucać. Ta interaktywna zabawka komunikuje się z otoczeniem błyskami światła w różnym kolorze. Każdy kolor oznacza inną potrzebę – głaskanie, ogrzewanie itp. Jeśli dobrze się jajkiem zaopiekujemy, zabawka zaświeci na tęczowo i przejdzie w stan wykluwania, a my w nagrodę dostaniemy miłego pluszaka.  Ale myliłby się, ten który by sądził, że to koniec zabawy. Pluszak żyje, … no prawie żyje, bo wszak jest to zabawka. Mówi, tańczy, śpiewa, reaguje na dotyk.

  .... więcej
 • Maskotki Ty

  Maskotki przedstawiają postaci przesympatycznych zwierzątek z dużymi oczami. Wszystkie są bardzo starannie wykonane z bardzo mięciutkiego pluszu. Aż się chce je pogłaskać i poprzytulać.

  .... więcej
 • Marka OXFORD niestrudzenie dąży do zapewnienia najlepszej jakości wszystkim użytkownikom swoich produktów, dlatego też opracowała papier OPTIK PAPER®, który zapewnia doskonałe doświadczenia w czasie pisania: tusz i atrament nie przebijają na drugą stronę kartki, papier jest doskonale biały, miękki i jedwabisty w dotyku i bardzo wytrzymały na rozdzieranie. Na papierze OPTIK PAPER® pisze się łatwo i wyraźnie. Obcując z taką doskonałością każdy z nas wierzy w swoje możliwości i pragnie dać z siebie wszystko, co najlepsze.

  .... więcej
 • Wydawnictwo Zielona Sowa

  Wydawnictwo Zielona Sowa istnieje na rynku wydawniczym od 1995 roku. Jego priorytetem jest tworzenie wartościowych książek dla dzieci i młodzieży. W ofercie można znaleźć również ciekawe zestawy edukacyjne, gry i zabawy.

  .... więcej